I Trójbieg dębicki
W sobotę, 11 lipca 2026 r., o godzinie 9:00 rozpocznie się gminny etap I Trójbiegu dębickiego. To trzecie wydarzenie w ramach nowego cyklu biegów organizowanego na terenie Powiatu Dębickiego. Inicjatywa ma na celu promocję aktywnego stylu życia oraz integrację mieszkańców poprzez wspólne przedsięwzięcia sportowe.
Ukończenie wszystkich etapów pozwoli skompletować całość i stworzyć unikatową pamiątkę I Trójbiegu dębickiego.