Karta Mieszkańca
Szybciej, wygodniej, zawsze pod ręką
Otwórz
Pobierz aplikację
apple app store google play store

I Trójbieg dębicki

W sobotę, 11 lipca 2026 r., o godzinie 9:00 rozpocznie się gminny etap I Trójbiegu dębickiego. To trzecie wydarzenie w ramach nowego cyklu biegów organizowanego na terenie Powiatu Dębickiego. Inicjatywa ma na celu promocję aktywnego stylu życia oraz integrację mieszkańców poprzez wspólne przedsięwzięcia sportowe.

Ukończenie wszystkich etapów pozwoli skompletować całość i stworzyć unikatową pamiątkę I Trójbiegu dębickiego.