Karta Mieszkańca
Szybciej, wygodniej, zawsze pod ręką
Otwórz
Pobierz aplikację
apple app store google play store

Mistrzostwa Miasta w szachach

Miasto Dębica, Miejski Klub Szachowy GRYF DĘBICA oraz Stowarzyszenie Teraz Dębica zapraszają na Mistrzostwa Miasta Dębica w szachach, w dniach 4-5 lipca. Wydarzenie odbędzie się w Domu Kultury Śnieżka. 
Zawody rozegrane zostaną w 4 grupach turniejowych:
grupa A (zawodnicy z minimum II kategorią szachową lub I kategorią kobiecą),
grupa B (zawodnicy z III i IV kategorią oraz II i II+ kategorią kobiecą),
grupa C oraz grupa D (grupa C – sobota, grupa D – niedziela)
(zawodnicy bez kategorii, z V kategorią szachową oraz IV kategorią kobiecą)